Ako postupovať pri oprave monitora?

Prvým krokom na opravu monitora, TV a iných elektronických zariadení je vyplniť objednávkový formulár.
Po odoslaní formulára dostanete od nás do 48 hodín telefonickú odpoveď o možnosti opravy a predbežnom odhade ceny opravy.
Pokiaľ s priebežnými informáciami od nás súhlasite, môžete nám zaslať váš monitor na našu adresu pomocou prepravnej služby alebo klasicky poštou.
Po prevzatí a obhliadke monitora budete kontaktovaný našim servisným technikom, ktorý vám oznámi cenu a čas celkovej opravy.
Prípadne neopraviteľné monitory aj LCD TV odkupujeme na náhradné diely.
Platbu za opravu realizujete pri prevzatí opraveného monitora alebo v prípade našich zmluvných partnerov zasielame fakturačný doklad.

Čo všetko dokážeme opraviť?

Opravy LCD TV, LED TV a plazma TV v pozáručnej dobe, opravy LCD monitorov všetkých svetových výrobcov, opravy priemyselných monitorov, servis dotykových zariadení, opravy displeja notebookov, výmeny a servis dotykových, terminálových a pokladničných monitorov.

Výhody pre zmluvných klientov

Pre firmy a organizácie, ktoré majú s nami podpísanú dohodu o spolupráci, máme pripravených viacero výhod ako napr. zabezpečenie náhradných obrazoviek a mnoho dalších.

Aj pri neopravení zariadenia z dôvodu nerentabilnosti opravy, z dôvodu vysokej ceny, vám bude učtovaný poplatok vo výške 15 eur za diagnostiku a detekovanie závady.